Logo

Sediste za vo kola

Број на оглас: 3549811 | Објавен на: 27.05.2020, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

800 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sediste za vo kola,osteteno e samo platnoto od sonce. Moze da se sredi na krojac(snajder).oOstanatoto si e extra.
Tel za kontakt 070 541 761

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 vectra a

Потврден огласувач