Logo

Ford focus 1.8 tddi

Број на оглас: 3549853 | Објавен на: 30.06.2020, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Ford Focus 1999 1.8tddi karavan novi gumi nov akumulator klima
Kontakt
Dimce 078264599

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 mitko

Потврден огласувач