Logo

Alfa mito 2009 1.6 jtdm

Број на оглас: 3549915 | Објавен на: 05.04.2020, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: MiTo

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.11001

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alfa Mito 1.6 jtdm 120ks 2009g.

Registrirana do 03 2021 so pominati 172000km

Letni i zimski 16" aluminiumski bandazi

Za povece info 072268268

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач