Logo

Ford Eskord 1.8TD

Број на оглас: 3549939 | Објавен на: 02.04.2020, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 550 €

650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Eskord 1.8 TD vo odlicna sostojba

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач