Logo

mercedes e 250 odlicen

Број на оглас: 3550003 | Објавен на: 01.04.2020, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 250

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

2.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedes ispraven informacii samo na ovoj broj 070808364 fidan

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Владо

Потврден огласувач