Logo

Се продава голф3

Број на оглас: 3550074 | Објавен на: 23.03.2020, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е во одлична состојба пали вози регистрација истечена

 Валандово

Прати Е-Маил

  Кирчо Андонов