Logo

MERCEDES 190Е

Број на оглас: 3550181 | Објавен на: 03.04.2020, 15:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Година: 1991

Гориво: Бензин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Домаќински сочуван и одржуван, комплетно сервисиран. Во одлична состојба, добри гуми. Регистриран до март 2021. А-тест плин.

Можна е замена со моја доплата.

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Гоце

Потврден огласувач