Logo

Htc desire c

Број на оглас: 3550224 | Објавен на: 27.03.2020, 14:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: Desire C

Боја: White

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.300 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nov. Malku koristen.
Odlicno raboti
Raboti na site mrezi. Free SIM

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач