Logo

Universal - Компјутерски сервис

Број на оглас: 3550241 | Објавен на: 03.08.2020, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: > 2 TB

РАМ Меморија: 16 GB и повеќе

Модел на процесор: Intel Core i9

Тип на хaрд диск: SSD

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Преинсталирваме и активираме (Windows) оперативни системи

Преинсталацијата се врши на десктоп и лаптоп компјутери.....
-Вршиме комплетна преинсталација на оперативен систем (Windows)
-Преинсталација на оперативни системи:
-Windows XP
-Windows 7
-WIndows 7 ultimate
-Windows 7 professional
-Windows 8
-Windows 8.1
-Windows 10 (активиран)
-----Сите горенаведени oперативни системи ке бидат легално активирани и инсталирани на вашиот компјутер....
-Софтверски услуги:
=Инсталирање на програми (по желба)
=Инсталирање на соодветни драјвери за Windows-от

For business inquiries:
Посететена на социјалните мрежи:
-Инстаграм : https://www.instagram.com/universalpc...
-Facebook: https://www.facebook.com/universalpcs...
-WorkPlace : https://universalkompjuterskiservis79...
- Trepup : https://www.trepup.com/universalcompu...
- google : https://website--28785165909400162931...
- Реклама 5 [прв оглас]: https://reklama5.mk/AdDetails?ad=3459983
- Реклама 5 [втор оглас] : https://reklama5.mk/AdDetails/Index?a...
- Реклама 5 [трет оглас]: https://reklama5.mk/AdDetails/Index?a...
Gmail For business inquiries: universalpcservicebitola@gmail.com
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ви благодариме за вниманието..
Имајте пријатен и убав ден.
**Universal PC Service

-Можите слободно да ни се обратите на:
-контакт број: 075 555 617 / 075 207 033

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Universal Компјутерски Сервис

Потврден огласувач