Logo

Universal - Компјутерски Сервис ‎‎‎

Број на оглас: 3550246 | Објавен на: 03.08.2020, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Apple

Xaрд диск HDD: > 2 TB

РАМ Меморија: 16 GB и повеќе

Модел на процесор: Intel Core i9

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 17 инчи и поголеми

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


===========Универзал сервис===========
Ви нудиме секаков вид на сервис на вашиот компјутер (Десктоп & Лаптоп)...
За сервис на десктоп компјутери нудиме:

1.Визуеелен преглед на компјутерот
2.Детален преглед на компјутерот со соодветни инструменти за тестирање на компонентите
3.Поправка на одредена компонента доколку е неисправна (Матична плоча, Хард Диск, процесор, Кулер, Графичка карта итн...)
4.Замена на компонентата доколку е неистравна и неможе да се поправи (Матична плоча, Хард Диск, процесор, Кулер, Графичка карта итн...)

5.Длабинско чистење на компјутерот од прашина итн...
6.Инсталирање на Windows (XP, 7, 8, 10)
7.Легално активирање на Windows-от

8.Инсталирање на сите потребни и соодветни драјвери за коректно функционирање на компјутерот.

________________________________________

За софтверски услуги кој ги нуди нашиот сервис посететего нашиот друг оглас:
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3308803
Повеќе за нас: For business inquiries:
Посететена на социјалните мрежи:
-Инстаграм : https://www.instagram.com/universalpc...
-Facebook: https://www.facebook.com/universalpcs...
-WorkPlace : https://universalkompjuterskiservis79...
- Trepup : https://www.trepup.com/universalcompu...
- google : https://website--28785165909400162931...
- Реклама 5 [прв оглас]: https://reklama5.mk/AdDetails?ad=3459983
- Реклама 5 [втор оглас] : https://reklama5.mk/AdDetails/Index?a...
- Реклама 5 [трет оглас]: https://reklama5.mk/AdDetails/Index?a...
Gmail For business inquiries: universalpcservicebitola@gmail.com
________________________________________
Контакт:
075 555 617
075 207 033
Примаме компјутери преку карго за на сервис и ги испраќаме одкако ке се сервисираат на потребната адреса...Доколку сте од друг град не е проблем...
Цена по договор.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Universal Компјутерски Сервис

Потврден огласувач