Logo

Враќање на избришани податоци - Universal Сервис

Број на оглас: 3550250 | Објавен на: 03.08.2020, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: > 2 TB

РАМ Меморија: 16 GB и повеќе

Модел на процесор: Intel Core i9

Тип на хaрд диск: SSD

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


=====Universal Service=====
Vrakjame podatoci na preinstaliran windows....vrakjanjeto se vrsi od harddiskot preku soodvetna programa....vi se vrakjaat bukvalno site fajlovi no mozete i da si odberite koj fajlovi sakate da gi vratite
Kontakt:
075 555 617
075 207 033
----Primame i kompjuteri preku kargo na popravka----

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Universal Компјутерски Сервис

Потврден огласувач