Logo

ITNO se prodava dukjan sproti Hilton hotel

Број на оглас: 3550266 | Објавен на: 23.03.2020, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


ITNO se prodava dukjan sproti Hilton hotel na bul AVNOJ 74
Dukjanot e vo dobra sostojba i e vednas vseliv

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 jana

Потврден огласувач