Logo

УСБ подлога за топлење (греење) на чај кафе

Број на оглас: 3550317 | Објавен на: 02.04.2020, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 240 МКД

250 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


УСБ подлога за топлење (греење) на чај, кафе, вода - Вашето кафе или чај нека бидат топли додека работите на Вашиот лаптоп. Уредот има 4 УСБ влеза, што Ви овозможува да приклучите и УСБ-стик или пак да го полните Вашиот мобилен телефон.
Цена: 280 денари плус достава за карго!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач