Logo

Рачен соковник (спреј)

Број на оглас: 3550321 | Објавен на: 26.03.2020, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Рачен соковник (спреј), кој го вади сокот од овошјето. Практичен и едноставен. Цена: 100 денари плус достава за карго.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач