Logo

CHEVROLET CAPTIVA 2.0vcdi 07

Број на оглас: 3550408 | Објавен на: 10.08.2020, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.800 €

6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


CHEVROLET CAPTIVA 2.0vcdi 150ks 4x4 2007god NA REALNI 181.000km SO FUL OPREMA, PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!! MOZNI ZAMENI CENA 6500eur

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 K&S-AUTO

Потврден огласувач