Logo

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL 4X4 UVOS OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3550453 | Објавен на: 07.04.2020, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Grand Vitara

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL FUL OPREMA ODLICNA SOSTOJBA 4 X 4
UVOS OD SVAJCARIJA. SERVISNA ISRORIJA.. GOLEM SERVIS NAPRAVENO..

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 AVTOMOBIL

Потврден огласувач