Logo

bandasi 15 za japonski koli

Број на оглас: 3550461 | Објавен на: 26.03.2020, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 7J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: Останато

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostijba

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач