Logo

Vw golf 1 disel

Број на оглас: 3550494 | Објавен на: 01.07.2020, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1980

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e pali vozi ....ne e registriran
Info na 077 510 656 Gjorgji

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Vasilij

Потврден огласувач