Logo

батериска штрафалка

Број на оглас: 3550496 | Објавен на: 08.04.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Се продава батериска штрафалка ЕНШЕЛ 18 v
нова донесена од Швајцарија бидејќи кај нас нема фабрика за вакви алати.

 Bore

Потврден огласувач