Logo

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Број на оглас: 3550514 | Објавен на: 15.11.2020, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 75 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: ул.Димитар Влахов бб

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари а за 24 часа 1300 денари. идеално сместување за вашите гости, бизнис партнери итн.
станот е новаградба ,75м2 и е комплетно наместен ...хигиена на високо ниво.....ДИСКРЕТНОСТ ЗАГАРАНТИРАНА докажано на пазарот повеќе од три години
ЛОКАЦИЈА одма до автобуската станица на 5 минути од центар. ИМА обезбедено ПАРКИНГ место

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Миле

Потврден огласувач