Logo

Iphone 7

Број на оглас: 3550517 | Објавен на: 23.03.2020, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone 7

Боја: Roségold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 120 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ima problem so cipot za polnenje dr se si e ispravno..

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Tale

Потврден огласувач