Logo

Се издава локал

Број на оглас: 3550537 | Објавен на: 26.03.2020, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 35 m²

Греење: Друго

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава локал во близина на пазарот во Тетово, карши пензионерски дом. Локалот е 20+15 квадрати.
Телефон за контакт 078/302-522

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач