Logo

Honda CBR

Број на оглас: 3550585 | Објавен на: 09.08.2020, 23:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2019

Модел: CBR500r

Цена: 5.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda CBR 500r 2019 BG tabli 5300€ ili 325.950denari info 075570950

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач