Logo

KIA SORENTO

Број на оглас: 3550606 | Објавен на: 26.03.2020, 23:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Во одлична состојба со два сета гуми со бандажи
074606998 Мите

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач