Logo

Специјален нож за чистење на риба

Број на оглас: 3550669 | Објавен на: 31.03.2020, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД

200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Вид на оглас: Се продава


Специјален нож за чистење на риба - брзо, лесно и практично!
Цена: 200 денари плус доплата за карго!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач