Logo

Нож за рендање на зелка

Број на оглас: 3550775 | Објавен на: 31.03.2020, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нож за рендање на зелка - практично и лесно - Цена: 110 денари плус доплата за карго!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач