Logo

BMW 320 FACELIFT 2002/3 REGISTRIRAN

Број на оглас: 3550901 | Објавен на: 07.04.2020, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM BMW 320D
150KS
2002 \ 3 FACELIFT
REGISTIRAN DO 10 MESEC
NAPRAVEN SERVIS cenata ne e fiksna ima prostor za dogovor na lice mesto

TEL KONTAKT 075 550 167

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач