Logo

CELICNI BANDAZI ZA OPEL 15KI SO 5DUPKI

Број на оглас: 3550907 | Објавен на: 15.09.2020, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: 6J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 110

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 3.999 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


CELICNI BANDAZI ZA OPEL 15KI SO 5DUPKI ZDRAVI I PRAVI.

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj NaJvErOvAtNo

Потврден огласувач