Logo

175/70/14 i 165/65/14 Liken i Continental

Број на оглас: 3550933 | Објавен на: 26.03.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 165

Висина: 65

Дијаметар: 14

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat zimski gumi i bandazi,gumite se 175/70/14 i 165/65/14 Liken i Continental,za dr.informacii zvonete na brojot!!

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач