Logo

opel vectra 1.7 isuzu 95 god.

Број на оглас: 3550950 | Објавен на: 24.03.2020, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel vectra 1.7 isuzu 1995 godina.registrirana do dekemvri 2020 godina.

 Валандово

Прати Е-Маил

 n.

Потврден огласувач