Logo

pasat 1.8t

Број на оглас: 3551015 | Објавен на: 31.03.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 35000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.850 €

2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


pasat 1.8 98god so dizni plin
registriran do dekemvri
cetiri novi gumi
klima100% ispravma
bort kompjuter
elektrika na site stakla ispravni
elektrika na retrevizori
polu kozen enterier
euro kuka
napraven golem servis kaisi filtri prednica
br 078 201 475

 Валандово

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач