Logo

Сервисирање на Лаптопи , компјутер (форматирање)

Број на оглас: 3551046 | Објавен на: 26.03.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Apple

Xaрд диск HDD: 2 TB

РАМ Меморија: 12 GB

Модел на процесор: Intel Core i9

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 250 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Инсталирање на најнов софтвер Win10 64&32 bit
цена 250 денари

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 KostadinovGT

Потврден огласувач