Logo

SE PRODAVA skuter MOTO HIT 125c

Број на оглас: 3551089 | Објавен на: 28.03.2020, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2008

Модел: MOTO HIT

Километри: 20000

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


se prodava skuter 125c.motorot moze da se vide vo sekoe vreme.ne e registriran star e 12g.treba da se sredat nekoj raboti.akomulator i dr nekoj rab.dogovor na lice mesto

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 misko

Потврден огласувач