Logo

SE PRODAVA GOLF 3 1.9 TD... 078-450-703

Број на оглас: 3551112 | Објавен на: 27.03.2020, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E VO DOBRA SOSTOJBA
MOTOR 1.9 TURBO DIZEL
POVEKE INFORMACII NA TELL
078-450-703
078-387-379

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач