Logo

Renault laguna

Број на оглас: 3551159 | Објавен на: 04.04.2020, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Super sostojba 2.2 dizel moze zanens

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 stanko

Потврден огласувач