Logo

Volvo FH 440

Број на оглас: 3551167 | Објавен на: 01.04.2020, 18:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Volvo Fh 440 2008g
-registriran do 29.09.20
Moze zamena i so kola ili vlekac Euro 6

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач