Logo

SCANIA R420 - 2010 -Euro5 | СКАНИА Р420 2010 Еуро5

Број на оглас: 3551173 | Објавен на: 01.04.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.850 €

18.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Scania R420 , 2010 godina , Euro5 , vo odlicna sostojba , vozena evropa
NE registrirana
Na MK tabli e
Gumi na 85%
Za povek info. na 071 304 200 - (Ima Viber)

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 GBS Trans DOOEL (претпријатие)

Потврден огласувач