Logo

Stan 60m2 vo Demir Hisar

Број на оглас: 3551179 | Објавен на: 24.03.2020, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 60 m²

Греење: Дрва

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2005

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Адреса: Bitolska 2/1

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan 60m2 renoviran so dve decki,dnevna i kujna,spanla,hodnik,kopatilo,dve tarasi vizba i so dve garazi povejke informaci na tell...078277623 - NIKOLA
078277623 - NIKOLA
078277623 - NIKOLA
078277623 - NIKOLA

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 pece

Потврден огласувач