Logo

Audi a4 1.9tdi

Број на оглас: 3551203 | Објавен на: 28.03.2020, 17:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Ауди а4 1.9tdi 1997 год.
Колата е региститрана до 03.2021.
Направен комплет сервис на цела предница (24.03.2020 - види слика), нема други вложувања во неја.
Повече информации на тел 076 757 820
Околу цената има мал простор за договор на лице место.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач