Logo

Smart forfour 2006 registriran cela godina 112233

Број на оглас: 3551215 | Објавен на: 09.07.2020, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: ForFour

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e so full oprema, panorama krov, klima, novi gumi, registrinana, servis komplet napraven moze zamena so realni ceni

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ×××

Потврден огласувач