Logo

Golf 5 1.4 benzin neuvezuvan 112233

Број на оглас: 3551229 | Објавен на: 01.07.2020, 01:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e kupena od salon od Makedonija, ima pominato 178000 realni km, so full oprema i zachuvana kako nova. Napraveni se komplet site servisi so novi gumi. Moze da se vidi i proba, kolata e kupena od BIS Auto Bitola ima i dokumentacija

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ×××

Потврден огласувач