Logo

Продавам VW Touran 2.0 tdi

Број на оглас: 3551394 | Објавен на: 06.08.2020, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.299 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам VW Touran 2.0 tdi,donesen od CH za poveke informacii na 070-763-616 Dejan

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Milanco

Потврден огласувач