Logo

Plinski boci 80 l

Број на оглас: 3551451 | Објавен на: 25.03.2020, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Боци за гас

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 2 plinski boci po 80 litra 5000 denari za 2 boci

 Валандово

Прати Е-Маил

 n.

Потврден огласувач