Logo

Polovni kiramidi

Број на оглас: 3551454 | Објавен на: 22.05.2020, 15:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavat polovni keramidi okolu 1700 broja
cena=5 denari

 Валандово

Прати Е-Маил

 n.

Потврден огласувач