Logo

Golf V 2.0 GTI 147KW

Број на оглас: 3551501 | Објавен на: 04.04.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 147 kw / 200 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.400 €

5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava GOLF 5 2.0 147kw GTI ..VO ODLICNA SOSTOJBA

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач