Logo

Prodavam Man TGA 410

Број на оглас: 3551523 | Објавен на: 31.05.2020, 00:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam MAN TGA 410 so 4 gumi novi. Registriran do 11 mesec 2020. Kamionot e vo odlicna sostojba. MK dokumenti.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач