Logo

BMX original velosiped UNIVEGA

Број на оглас: 3551683 | Објавен на: 06.04.2020, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: Останато

Големина на рам: Останато

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Bmx ramka originalen ispraven top.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач