Logo

Se prodava Volkswagen Passat B6 2.0 8V

Број на оглас: 3551728 | Објавен на: 05.04.2020, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e registrirana.Napraven servis pred mesec dena,kilometrite se realni (moze proverka kade sakate) kolata ima 17ki bandashi so novi letni gumi,kolata e full oprema nema sto nema na nea.BEZ ZAMENI
Za povekje inf:070/455-391

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Bulent

Потврден огласувач