Logo

Audi a4

Број на оглас: 3551911 | Објавен на: 25.03.2020, 21:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.750 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam audi a4 1.6 74kw benzin-plin so atest pali vozi mozna zamena za karavan do 66kw
Povekje info na
078634231 kristijan

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач