Logo

Audi TT Quattro

Број на оглас: 3551930 | Објавен на: 29.03.2020, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: TT

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.333 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi TT 1.8 turbo quattro 180 ks, 4 novi gumi 18 inc, smeneto rebrast vodna pumpa, lamela zamaec cel set, sporski filter, novi patosnici mozna zamena za kes ima lufta...

 Bobi Panter

Потврден огласувач